ERA-6AHD18R2V
MFR.Part #
ERA-6AHD18R2V
JLCPCB Part #
C20016319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS