ERJ-U14J755U
MFR.Part #
ERJ-U14J755U
JLCPCB Part #
C1013787
Package
1210
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS