ERA-8VPB2051V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8VPB2051V
JLCPCB Part #
C6613776
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS