UZP1H3R3MCL1GB
MFR.Part #
UZP1H3R3MCL1GB
JLCPCB Part #
C1981327
Package
SMD,D5xL4.6mm
Description
-40℃~+85℃ 17mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.3uF 4.6mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL4.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS