UPW1C222MHD1CV
MFR.Part #
UPW1C222MHD1CV
JLCPCB Part #
C2690165
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 16V 2200uF 25mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS