UHW1C182MPD1TD
MFR.Part #
UHW1C182MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166008
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 16V 1800uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS