LLG2C182MELB35
MFR.Part #
LLG2C182MELB35
JLCPCB Part #
C3723808
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 1800uF 2000hrs@85℃ 30mm 35mm 4.2A@120Hz ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS