UZP1E3R3MCL1GB
MFR.Part #
UZP1E3R3MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164286
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 12mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 3.3uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS