UZP1V3R3MCL1GB
MFR.Part #
UZP1V3R3MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 24mA@10kHz 3.3uF 35V 4.6mm 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS