UHV0J822MHD
MFR.Part #
UHV0J822MHD
JLCPCB Part #
C1646958
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12mΩ 16mm 25mm 3.392A@120Hz 6.3V 6000hrs@105℃ 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS