UUG1V222MNQ1MS
MFR.Part #
UUG1V222MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163306
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@120Hz 18mm 2000hrs@85℃ 22.5mm 2200uF 35V ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS