LNT2W272MSEH
MFR.Part #
LNT2W272MSEH
JLCPCB Part #
C1588005
Package
Bolt,D76.2xL113mm
Description
-25℃~+105℃ 113mm 20.3A@10kHz 2700uF 31.8mm 450V 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS