UUG1A222MNQ1MS
MFR.Part #
UUG1A222MNQ1MS
JLCPCB Part #
C1952653
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 2200uF 960mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS