UUG1E222MNQ1MS
MFR.Part #
UUG1E222MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2164685
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A@120Hz 17.5mm 18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25V ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS