ULD2C100MPD
MFR.Part #
ULD2C100MPD
JLCPCB Part #
C1596386
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12000hrs@105℃ 133mA@100kHz 160V 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS