UHV1C151MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHV1C151MED1TA
JLCPCB Part #
C1952423
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 150uF 16V 180mA@120Hz 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS