UBC1A332MNS1ZD
MFR.Part #
UBC1A332MNS1ZD
JLCPCB Part #
C1604879
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10V 18mm 22.5mm 3300uF 938mA@120Hz ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS