LLS1C183MELB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS1C183MELB
JLCPCB Part #
C1602721
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 18000uF 3.88A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS