UVR1E4R7MDD
MFR.Part #
UVR1E4R7MDD
JLCPCB Part #
C1669165
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 25V 2mm 35mA@120Hz 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS