UUN2A101MNQ1MS
MFR.Part #
UUN2A101MNQ1MS
JLCPCB Part #
C5815688
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 22.5mm 310mA@120Hz ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS