URS2A010MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS2A010MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584222
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 1uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 34mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS