RE50G561MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RE50G561MDN1PX
JLCPCB Part #
C3274627
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 560uF 5mΩ 630mA@120Hz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS