RNE0J122MDN1KX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNE0J122MDN1KX
JLCPCB Part #
C1578951
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 1200uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.7A@100kHz 6.3V 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS