RNE0J122MDN1PX
MFR.Part #
RNE0J122MDN1PX
JLCPCB Part #
C1578454
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 1200uF 2000hrs@105℃ 5.7A@100kHz 5mm 6.3V 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS