LGM2W271MELB25
MFR.Part #
LGM2W271MELB25
JLCPCB Part #
C3722118
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 30mm 450V 650mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS