UPW1J121MPD1TD
MFR.Part #
UPW1J121MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111945
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 120uF 16mm 390mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS