LGW2D122MELB40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2D122MELB40
JLCPCB Part #
C507611
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 200V 3000hrs@105℃ 30mm 4.2A@120Hz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS