PLX1E121MDL1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLX1E121MDL1
JLCPCB Part #
C1578654
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 120uF 12mm 2.3A@100kHz 25V 27mΩ@100kHz 3.5mm 3000hrs@125℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS