LLS1E822MELA
MFR.Part #
LLS1E822MELA
JLCPCB Part #
C1585433
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.78A@120Hz 25V 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 8200uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS