400VXR68MEFCSN25X25
MFR.Part #
400VXR68MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602243
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 400V 68uF 7000hrs@105℃ 784mA@10kHz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS