LLS1V822MELA
MFR.Part #
LLS1V822MELA
JLCPCB Part #
C3724441
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3.33A@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 37mm 8200uF ±20% Plugin,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS