LLS1H822MELA
MFR.Part #
LLS1H822MELA
JLCPCB Part #
C1582970
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 4.44A@120Hz 45mm 50V 8200uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS