USF1C330MDD
MFR.Part #
USF1C330MDD
JLCPCB Part #
C1582490
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 2.5mm 33uF 6.3mm 800mΩ 80mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS