450USC100MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450USC100MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1644485
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.358A@10kHz 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 450V ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS