UPW1E102MHD1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1E102MHD1TO
JLCPCB Part #
C1583195
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.245A@120Hz 1000uF 12.5mm 20mm 25V 38mΩ 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS