LKG2A821MESYAK
MFR.Part #
LKG2A821MESYAK
JLCPCB Part #
C3723321
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@85℃ 100V 10mm 20mm 35mm 820uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS