LQS2W221MELA40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQS2W221MELA40
JLCPCB Part #
C1582755
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS