LGY1E123MELZ45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1E123MELZ45
JLCPCB Part #
C1590528
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 2.6A@120Hz 22mm 25V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS