LNT2C332MSEN
MFR.Part #
LNT2C332MSEN
JLCPCB Part #
C6653103
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+105℃ 160V 22mm 3.8A@120Hz 3300uF 51mm 83mm ±20% Bolt,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS