UKA1E221MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKA1E221MPD
JLCPCB Part #
C1669308
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.5mm 360mA@10kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS