LKG2A821MESZAK
MFR.Part #
LKG2A821MESZAK
JLCPCB Part #
C1603819
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@85℃ 100V 10mm 22mm 30mm 820uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS