RN732BTTD2550B25
MFR.Part #
RN732BTTD2550B25
JLCPCB Part #
C6982491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS