Y16252K34000T9R
MFR.Part #
Y16252K34000T9R
JLCPCB Part #
C4324620
Description
-55℃~+150℃ 2.34kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS