RK73G2ATTD7500D
MFR.Part #
RK73G2ATTD7500D
JLCPCB Part #
C7340484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS