RN73R1ETTP1820F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1820F50
JLCPCB Part #
C2501696
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS