RN73H2ETTD7150F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7150F10
JLCPCB Part #
C3979273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS