TNPW120616K2BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW120616K2BYEA
JLCPCB Part #
C3930428
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS