RN73H2BTTD1562D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1562D10
JLCPCB Part #
C4003679
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS