SG73S2E1RTTD43R0F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD43R0F
JLCPCB Part #
C6222335
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS