SR732ATTD1R5G
MFR.Part #
SR732ATTD1R5G
JLCPCB Part #
C2599805
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS